تبلیغات
نبرد بازى ها - 10 DLC برتر تاریخ
تاریخ : علی رضا
نویسنده : سه شنبه 10 آبان 1390

مضامین دانلودی بازی ها برای طرفداران هر بازی بسیار لذت بخش است. قصد داریم در این مقاله 10 DLC برتر تاریخ را با هم بررسی كنیم.

خبر در ادامه مطلب

Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City

GTA IV بازی جنجال برانگیزی بود. امتیازات بازی خیره كننده بودند و همه عاشق آن شدند. البته یك سری از افراد بودند كه سبك غیر واقعی بازی های Vice City و San Andreas را دوست داشتند. Rockstar فكر این موضوع را هم كرد و برای این طرفداران یك بسته جدا به نام Episodes from Liberty City عرضه كرد و همانطور كه از اسم این بسته مشخص است، با یك DLC خاص روبرو هستیم. طراحی مراحل و كارهایی كه در این بازی انجام می دادید، خیلی شبیه به سبك دو عنوان قبل بود. زمان بازی هم طولانی بود و پیشرفت های گرافیكی و مدهای جدید بخش چندنفره از مضامین آن بود.

Left 4 Dead 2: The Passing

این DLC مضامین زیادی داشت. بخش Campaign جالب، بخش Mutation و یك سری شخصیت های دوست داشتنی و داستان جالب. The Passing یك DLC بسیار خوبی بود تا دوباره به سراغ L4D2 برویم. هر چند بخش Campaign خیلی شبیه به خود L4D2 بود، ولی به طور كلی The Passing یك تجربه لذت بخش بود.

BioShock 2: Minerva's Den

هر دو نسخه از BioShock بازی های فوق العاده ای بودند. هر چند که نسخه دوم به اندازه نسخه اول تأثیرگذار نبود، Minerva's Den سعی كرد كمی بازی را بالا بكشد. این DLC داستان فوق العاده ای داشت و بخش Campaign آن هم خیلی طولانی بود و همه چیز آن به خوبی در كنار هم قرار گرفته بود و دقیقاً همان حس و اتمسفر نسخه اول را به همراه داشت. این DLC نه تنها یك نسخه خوب اضافه شونده است، بلكه آن را می توان به عنوان یك بازی مستقل عالی هم دانست.

Battlefield: Bad Company 2- Vietnam

Map Packها به نظر كمی غیر عادلانه هستند، چون شما پول زیادی را می دهید تا یك Map خریداری كنید و به غیر از آن، چیز دیگری را تجربه نمی كنید، ولی BFBC2 متفاوت بود. Map ویتنام به طور كلی یك سری استانداردهای جالب (اسلحه های جالب، اتمسفر گیرا و از همه مهم تر یك اكشن ویتنامی) به بازی اضافه كرده بود. گرافیك بازی، خیره كننده بود و به عنوان یك DLC این بسته، مضامین زیادی را به نسخه اصلی اضافه كرده بود. طوری كه هنوز هم Map ویتنام یكی از جذاب ترین Mapها است.

L.A. Noire: The N@ked City

L.A. Noire به خودی خود یك بازی فوق العاده بود و یك DLC شاهكار مثل The N@ked City هم آن را كامل تر كرد. یك پرونده جنایی جذاب كه می توان از آن به عنوان یكی از بهترین پرونده های بازی هم نام برد. مضامین زیادی هم در كنار این پرونده به بازی اضافه شده بودند و انجام این DLC به تمام طرفداران L.A. Noire پیشنهاد می شود.

Fallout 3: Broken Steel

شكی در عالی بودن Fallout 3 نیست و تعداد بیشمار DLCهای آن طرفداران این بازی را سال های سال با مضامین جدید به خود جذب كرد. در میان تعداد انبوه DLCها به نظر Broken Steel بهترین آن ها بود. بخش Campaign این DLC خیلی عالی و لذت بخش طراحی شده بود و مراحل آن با فاصله زیاد بهترین مراحل DLCهای Fallout 3 بودند. هر چند داستان بازی به اندازه بازی اصلی جذاب نبود و بعضی از باگ های بازی نیز همچنان در این بسته وجود داشتند، ولی بدون شك Broken Steel فوق العاده سرگرم كننده بود.

Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx

بهترین چیزی كه در مورد The Secret Armory of General Knoxx می توان گفت، قیمت ارزان آن است. بنا بر همین قیمت، Level Upهای جدید، اسلحه های جدید و وسایل نقلیه جدید و دوباره اسلحه های جدید را در بازی می دیدید. تصور كنید به لیست دیوانه وار اسلحه های بازی یك سری اسلحه جدید دیگر هم اضافه كنید! طنز و اكشن بازی هم خیلی جذاب بود. هر چند تمام DLCهای این بازی جذاب بودند، ولی هیچ یك به اندازه TSAOGK خیره كننده نبود. Zombie Island of Dr. Ned هم یك DLC جذاب از این بازی بود و هرگز نمی تواند به اندازه TSAOGK جذاب باشد.

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

The Elder Scrolls IV به اعتقاد بسیاری، یكی از بهترین بازی های تاریخ است. طراحی مراحل بی نقص، محیط اعتیاد آور و بزرگ. Shivering Isles دقیقاً همین مضامین را دنبال كرد. یك محیط بزرگ برای اكتشاف، مراحل اصلی و فرعی هیجانی در كنار یك داستان دنبال كننده. این بسته بدون شك ارزش های زیادی به بازی اضافه كرد و می توان از Shivering Isles به عنوان یكی از بهترین بسته های اضافه شونده یاد كرد.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

چه كسی زامبی ها را دوست ندارد؟ تركیب زامبی با Red Dead Redemption بسیار بامزه بود. در ابتدا خیلی عجیب بود، مثل روزهای اول حضور زامبی ها در Call of Duty، ولی كمی كه بیشتر در بازی پیش می روید، متوجه می شوید که قضیه آنقدرها هم عجیب نیست. Undead Nightmare بازی اعتیاد آور و پر از لحظات بامزه و سرگرم كننده بود. طراحی مراحل هم با اینكه با یك DLC روبرو بودیم، عالی بودند.

Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker

مسلماً Mass Effect 2 یكی از محبوب ترین بازی های این نسل است. DLCهای زیادی هم برای این بازی عرضه شدند. هر چند Overlord آنچنان جذاب نبود و Arrival هم یك DLC نا امید كننده بود، ولی Laird of the Shadow Broker یك سورپرایز بزرگ بود. اتمسفر فوق العاده ای بر این DLC حاكم بود و داستان آن هم جذاب بود و مبارزات هیجانی زیادی هم در آن وجود داشتند. این بسته شامل دو Boss Fight بود كه می توان از آن ها به عنوان بهترین Boss Fightهای Mass Effect یاد كرد.

موضوعات مرتبط: اخبار بازی ها ,
برچسب‌ها: 10 , DLC , برتر , تاریخ ,
آخرین مطالب