تبلیغات
نبرد بازى ها - 50 خبر برتر بازی ها در سال 2011 (قسمت سوم)
تاریخ : علی رضا
نویسنده : یکشنبه 4 دی 1390


برای مشاهده ی متن کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید

ناشران ژاپنی به کمک زلزله زدگان این کشور می روند

در 14 مارچ سال 2011 و پس از زمین لرزه بزرگی که در ژاپن به وقوع پیوست، بسیاری از بازیسازان و ناشران ژاپنی مبلغی را برای کمک به زلزله زدگان اهدا کردند. حتی برخی از بازیسازان شخصاً کمک هایی به صورت نقدی کردند.

 

شایعات پیرامون Xbox 720

در 18 نوامبر شایعاتی پیرامون نسل بعدی Xbox منتشر شد که نام این کنسول را Loop می نامید. به نظر می رسد که این کنسول در اوایل سال 2012 یا در اواخر سال 2013 و یا حتی 2014 راهی بازار شود.

 

PS4 در راه است

ماسارو کاتو (Masaru Kato) که در سمت CFO کمپانی Sony است، اعلام کرد که آن ها در حال کار روی نسل بعدی PlayStation هستند. اطلاعات بیشتری درباره این کنسول منتشر نشد.

 

کاهش قیمت برای 3DS

آقای ساتورو ایواتا (Satoru Iwata) رئیس کمپانی Nintendo کاهش قیمت کنسول 3DS را اعلام کرد. این کمپانی قیمت 3DS را 50 درصد کاهش داد. او اعلام کرد که به دلیل فروش نه چندان خوب این کنسول، دست به کاهش قیمت آن زده است.

 

Call of Duty: Elite در راه است

در 31 مارچ سال 2011 کمپانی Activision بازی آنلاین Call of Duty: Elite را معرفی کرد. این عنوان یک بازی کاملاً آنلاین است که بازیکنان در آن می توانند تورنومنت های مختلفی را برگزار کنند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، بیشتر بازیکنان به طور متوسط، روزانه 58 دقیقه Call of Duty بازی می کنند.

Mortal Kombat در استرالیا ممنوع شد

در 25 فبریه اعلام شد که بازی Mortal Kombat در استرالیا ممنوع شده است. این عنوان به بزرگترین بازی ای تبدیل شد که در این کشور اجازه فروش پیدا نکرد. کمپانی Warner نیز این اقدام را مناسب ندانست و خواهان این شد که این بازی باید با درجه سنی +18 وارد بازار این کشور شود.

 

CoD: Black Ops پر فروش ترین بازی در تاریخ آمریکا

در 29 مارچ سال 2011 و پس از 4 ماه که از عرضه بازی Call of Duty: Black Ops گذشت، اعلام شد که این عنوان پرفروش ترین بازی در تاریخ آمریکا بوده است. Activision اعلام کرد که این بازی یکی از پرطرفدارترین بازی های XBLA است و هر سال بر تعداد آن ها اضافه می شود.

 

آنالوگ دوم برای 3DS

در 6 سپتامبر سال 2011 کمپانی Nintendo اعلام کرد که آنالوگ دوم را به کنسول 3DS اضافه خواهد کرد و بازیکنان می توانند با خرید یک آنالوگ دوم آن را به دستگاه اضافه کنند.

هریسون فورد، نیتن دریک را ملاقات می کند

آقای هریسون فورد (Harrison Ford) بازیگر معروف سری فیلم های Indiana Jones در تبلیغی برای بازی Uncharted 3 مشغول بازی کردن این عنوان شد. او این بازی را بسیار زیبا و سینمایی دانست.

 

عملکرد موفقیت آمیز Portal 2

بازی Portal 2 با فروش 3 میلیون نسخه ای در هفته اول، یک آمار بسیار خوب را از خودش بجا گذاشت. بازی ای که از آن به عنوان یکی از بهترین بازی های سال نام برده می شود.


منبع
موضوعات مرتبط: اخبار بازی ها ,
برچسب‌ها: 50 , خبر , برتر , بازی , ها , در , سال 2011 , قسمت , سوم ,
آخرین مطالب